X
Sizi
Arayalım

Hakkımızda

2013 yılında İstanbul İkiteli Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş olan kaplama merkezimiz son nesil kaplama modelleriyle, kaliteli dekoratif ve Türkiye fiyatlarının yarısı fiyatına hizmet vermektedir.

Sektördeki tüm teknolojik gelişmeleri itina ile takip eden ve hizmetlerinde uygulayan firmamız, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışıyla rakipleri nin bir adım önünde hizmet vermektedir.

İş sürecimizin tamamı bilgisayar kontrollü olup, sürecin tüm adımları kaplama sırasında ve sonrasında kayıt altında tutularak personel hataları minimuma indirilmiştir.

İşinde uzman kadromuz ile beklentileri karşılayacak şekilde, sonuç odaklı yaklaşımı kendimize hedef edinerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

Neden Biz?

Üstün Kalite
Misyonumuz kalitemizi her daim en yüksek seviyede tutmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak.
Hızlı Teslimat
Tarafımıza iletilen işler en kısa sürede tamamlanıp müşterilerimize iletilmekte olup, kontrolümüz dışında gelişebilecek gecikmelerde ise müşterimize geri dönüş sağlamaktayız.
Yerli Üretim
Türkiye’de üretiyoruz, Türkiye’ye kazandırıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
İşletmemizde gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizde hassas noktamız müşterimiz. Tarafımıza gelen olumlu ve olumsuz eleştirileri dikkate alarak en iyi hizmeti sağlamak için gayret göstermekteyiz.

Hizmetlerimiz

Diğer PVD kaplama yöntemlerine nazaran sertliği düşüktür. Ancak yüksek kimyasal direnci sayesinde çalıştığı materyallere yapışmaz, antikoroziftir. Diğer kaplamalara göre kalınlığı daha fazladır. Bakır ve alüminyum alaşımları gibi malzemelerin işlenmesinde son derece uygundur. Ayrıca, sıvama kalıpları, alüminyum enjeksiyon kalıpları ve plastik enjeksiyon uygulamalarında yüksek performansı ile dikkat çeker.

Renk : Gümüş

Başlangıç olarak buhar biriktirme yöntemi ile 500° C civarında ısıtılan hız çeliklerinin yüzeylerini kaplamada etkin bir malzeme olduğunu kanıtlayan TiN; 80'li yıllardan itibaren birçok işleme ve kesme takımları ile kalıp endüstrisinde kullanılmaktadır.

Renk : Altın sarısı

Diğer PVD kaplama türlerinin olumlu özelliklerini bünyesinde barındırır ve yüksek kesme değerlerine uygundur. Yüksek sertliği avantajıyla aşınma mukavemetini artırır kesme sıvısı kullanmaksızın yapılacak kesmelerde mutlak çözüme ulaştırır.

Renk : Mor - Siyahi

Galeri

Referanslarımız

İletişim

İsob Mahallesi Eskop Sanayi Sitesi, A2 No:86 - 88 - 90
İkitelli/Başakşehir/İstanbul